Modulinių namų statyba

nuo 2006m.

Greitas apčiuopiamo vaizdo rezultatas, bet kuriuo metų laiku – tiesiai iš mūsų gamyklos
Kiekvienam klientui sąmatos sudaromos individualiai, pagal jo norus ir pageidavimus
Įgyjome pakankamai patirties, kad galėtume pasiūlyti aukštą kokybę atitinkantį produktą

Moduliniai gaminiai DK

nuo 400 Eur/m²
nuo
28,8

PB Modul DK

Akcininkų, partnerių ar narių santykius bei teises dalinai reguliuoja konstituciniai dokumentai ir ...

Individualus projektai DK

Jei neradote patinkančio namo projekto ar norite kažko savito ir individualaus, o gal turite nestandartinių formų sklypą ? Tuomet užpildykite techninės užduoties anketą ir mes paruošime pagal Jūsų norus ir turimą sklypą atitinkantį projektą. Patikėkite mums savo norus kuriant Jūsų svajonių namus. Pateikiame tik keletą iš mūsų individualiai sukurtų namų projekų.

Gauti pasiūlymą Žiūrėti galeriją

Modulinių patalpų nuoma DK

Modulinėse patalpose iš anksto, pagal kliento pageidavimus numatyta visa komforto įranga, visos reikalingos komunikacijos – vandentiekis, šildymas, elektra, rekuperacinė vėdinimo sistema. Labai dažnai verslininkai bando savo konkretiems tikslams pritaikyti senas patalpas, bet jas įrengti pagal poreikius dažnai kainuoja brangiau nei statyti naujas. Dėl to ir buvo sumanytas toks aprūpinimo patalpomis modelis.

Rinktis modulį

Turime sandelyje DK

nuo 650 Eur/m²
43,2

Multi Modul DK

Standartinių modulių pavyzdžiai, lengvai jungiami vienas su kitu, puikiai tinka biurams, prekyvie...

Apie mus DK

UAB „Baltic Modules“ – tai dukterinė Danijos kompanijos įmonė, Lietuvoje gyvuojanti jau 10 metų. Per šiuos metus sugebėjome įgyti pakankamai patirties, kad galėtumėme pasiūlyti aukštą kokybę atitinkantį produktą. Mūsų įmonėje nuolat dirba apie 30 žmonių, kurie yra kvalifikuoti savo sričių specialistai. Mes padėsime Jums realizuoti savo idėjas, pasidalinsime savo žiniomis ir sukaupta patirtimi norėdami padėti rasti Jums optimaliausią, Jūsų norus atitinkantį variantą.

Plačiau apie mus

Gamyba DK

Vakarų Europa jau senai žengia koja kojon su technologijomis, mada, neapsunkina savo gyvenimo ilgais pasiruošimo ir statybos procesais norint pasirūpinti nuosavu gyvenamuoju namu, administracinėmis ar komercinėmis patalpomis – jie renkasi modulius.

Plačiau apie gamybą