Moduliniai vonios kambariai – vieni naujausių modulinių gaminių, sparčiai populiarėjantys tiek tarp ateities namus planuojančių įsirengti gyventojų, tiek tarp nekilnojamojo turto projektų vystytojų. Nenuostabu, nes pasirinkus šį modulinį gaminį taupomas laikas ir lėšos įgyvendinat statybų darbus: projektas atliekamas greičiau, nei statybų aikštelėje, nes modulinė konstrukcija surenkama per neįtikėtinai trumpą laiką ir yra visiškai paruošta naudoti.

Modulinis vonios kambarys – tai gamykloje pagamintas ir visiškai įrengtas vonios kambarys. Ilgametę patirtį modulinių namų statyboje sukaupusi UAB „Baltic Modules“, žengdama koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis ir statybų proceso metu naudodama modernias statybines medžiagas, pristato naują modulinį gaminį – vonios modulius BLUE SPACE. Šis modulinis gaminys pažymėtas tarptautiniu RISE – Švedijos tyrimų instituto ir inovacijų partnerio – sertifikatu, kuris užtikrina modulinio produkto kokybės garantiją, sukuriančią pasitikėjimą su rinka. Vonios modulio BLUE SPACE metalo konstrukcijos ženklintos CE. Turėdama CE ženklą, įmonė UAB „Baltic Modules“ užtikrina, kad modulis yra pagamintas laikantis Europos Komisijos nustatytų bendrųjų Europos konstrukcinio plieno gamybos reikalavimų. UAB „Baltic Modules“, savo klientams siūlydama novatoriškus, kokybę garantuojančius sprendimus, siekia BLUE SPACE vonios modulį sertifikuoti SINTEF ženklu – aukščiausiu techniniu patvirtinimu Skandinavijoje. UAB „Baltic Modules“ vonios modulių projektus įgyvendina atsižvelgdama į kliento pageidavimus, taip pat gamina užsakymus ir B2B veiklos principu.

Vonios modulį BLUE SPACE, kaip ir kitas modulines konstrukcijas, nesudėtinga transportuoti bei paruošti naudoti. Šis vonios modulis greitai prijungiamas prie kitų statinių arba yra įmontuojamas juose. BLUE SPACE vonios moduliai gaminami su sanitarine, taip pat apšvietimo įranga, elektros lizdais ir vamzdynais, yra paruošti prijungti prie vandens ir kanalizacijos tinklų. BLUE SPACE vonios modulyje įrengti sanitariniai komponentai yra dokumentuojami pateikiant atskirus gaminio sertifikatus. Šios modulinės sistemos matmenys ir sanitarinė įranga pritaikoma kiekvienam pastato projektui. BLUE SPACE modulio grindys pagamintos iš gelžbetonio ir plieninių profilių rėmo, turi „Mira 4400 Multicoat“ membranos sistemą ir keramines plyteles. Modulio sienos pagamintos iš cinkuoto plieno plokščių, sujungtų „Fermacell“ gipso plaušo plokštėmis, pritvirtintomis iš vidaus.

Modulinę konstrukciją puikiai tinka naudoti viešbučiuose, gyvenamuosiuose namuose ir pan. Svarbu ir tai, kad surenkamieji vonios kambario moduliai yra prižiūrimi ir valomi taip pat, kaip ir įprasti vonios kambariai.