Specialistų pastebėjimu, modulinių namų paklausa Lietuvos rinkoje sparčiai auga: modulinių pastatų panaudojimo galimybėmis domisi vis daugiau jaunų verslų atstovų, norinčiųjų įsirengti namus ir kt. asmenų. Moduliniai pastatai, labiausiai vertinami Skandinavijoje, ir mūsų šalyje gavę pripažinimą dėl savo kainos, plačių panaudojimo galimybių, aukštų kokybės standartų. Ir tai – tik maža dalis modulinių namų privalumų.

Moduliniai namai pritaikyti universaliam panaudojimui

Modulinių namų panaudojimo galimybės – pačios įvairiausios. Nuo kavinių iki vaikų darželių, nuo administracinių patalpų iki nuolatinės gyvenamosios vietos – namų. Moduliniai pastatai planuojami pagal kiekvieno kliento poreikį. Tai reiškia, kad kiekvienas modulinis statinys suprojektuotas taip, kad atitiktų savo paskirtį: su komunikacijų sistemomis (vandeniu, nuotekų sistema, elektra), reikalingais baldais ar technika, todėl jame iš karto galima gyventi ar dirbti.

Moduliniai namai taupo laiką ir pinigus

Priklausomai nuo modulių dydžio, modulinis pastatas gali būti surenkamas per neįtikėtinai trumpą laiką – tokio tipo namas jūsų sklype gali atsirasti vos po kelių savaičių ar net po kelių dienų. Moduliniai statiniai nepakeičiami tais atvejais, kai didelę reikšmę turi greitis, reikia laikinų patalpų ir galimybės jas perkelti. Dėl to, kad modulių gamyba vyksta tuo pačiu metu kaip ir statybos aikštelės paruošimo bei pamatų įrengimo darbai, projektus galima užbaigti nuo 30 % iki 50 % greičiau nei statant tradiciniu būdu.

Moduliniai namai išlaiko individualumą

Neretai vyrauja nuomonių, kad moduliniai namai (neretai žmonių vadinami „konteineriai“) – vienodos „dėžutės“. Nenuostabu, kad žmonės, nenorėdami susitapatinti su kitais, bijo rinktis modulinius namus, nes šie bus „kažkur matyti“. Tačiau tai – mitas. Nors UAB „Baltic Modules“ gamina standartinius modulius, ji taip pat siūlo ir netradicinių, nestandartinių modulinių pastatų panaudojimo galimybių – pataria ir padeda priimti labiausiai kliento lūkesčius atitinkantį sprendimą. Taip pat įmonė gali pagaminti tokius modulius, kurie savo išore derintųsi prie bet kokio pastato ir kitų modulių, tad individualaus dizaino galimybės – neribotos.

Modulinė architektūra – alternatyva tradicinei

Laikui bėgant modulinė architektūra vis tobulėjo, todėl šiai dienai moduliniai namai visiškai pateisina klientų lūkesčius: tiek išorės, tiek vidaus dizainas ir išplanavimas atitinka jų poreikius. Svarbu ir tai, kad modulinės architektūros paprastumas neprastina darbų kokybės. Moduliniai pastatai statomi iš tokių pačių medžiagų ir vadovaujantis tais pačiais statybą reglamentuojančiais teisės aktais bei architektūrinėmis specifikacijomis, kaip ir statant tradiciniu būdu. Modulinių namų statybos srityje UAB „Baltic Modules“ taiko aukščiausius kokybės standartus.

Moduliniai namai tampa patrauklūs dėl mobilumo

Moduliniai statiniai Lietuvos rinkoje sparčiai skinasi kelią ir dėl dar vieno svarbaus privalumo – mobilumo. Esant poreikiui, modulinį pastatą klientas gali gabenti į naują vietą/sklypą. Modulinius namus taip pat nesunku modifikuoti pagal paskirtį: augant poreikiams, nesunkiai prie esamų modulių galima prijungti kitus ir taip praplėsti jau įrengtas erdves. Klientui telieka pasirūpinti reikalingais leidimais – visus kitus statybos ir darbų organizavimo rūpesčius pasiruošę spręsti kvalifikuoti UAB „Baltic Modules“ specialistai.

Moduliniai namai – palankūs žmogui ir aplinkai

Specializuodamasi modulinių namų statyboje, UAB „Baltic Modules“ gamybos proceso metu laikosi aplinkosaugos reikalavimų. Įmonė savo klientams taip pat atsakingai teikia visą aktualią informaciją, iš kokių medžiagų ir kaip pagaminti moduliniai pastatai. Bene svarbiausias modulinių pastatų privalumas, jog šie yra ekologiški. Moduliniai statiniai palaiko optimalią drėgmę, yra šilti ir taupūs, taip pat nepraleidžia triukšmo bei pasižymi kitomis, žmogaus sveikatą ir aplinką tausojančiomis savybėmis. Svarbus ir pats modulinių namų gamybos procesas – modulius gaminant gamykloje, atliekos atiduodamos perdirbti, vykdoma atsargų kontrolė, o statybinės medžiagos yra apsaugotos. Tokiu būdu užtikrinamas mažesnis išmetamų atliekų kiekis ir taip tausojama gamta.